banner-Kinga-728x90

+ Reply to Thread
Results 1 to 47 of 47

Subiect: winstrol

winstrol

Suplimente Nutritive

Buna ziua sau seara nustiu cum sa incep..asa sa trec la subiect a-si vrea sa imi raspunda cei care au folosit winstrol aceasta stiu ca este injectabil am cautat pe cale orala si mi-a aparut strombafort este acela-si winstrol?Si a 2-a intrebare este are efecte secundare mai mari ca "celebrul"naposim ,cat timp se face ciclul cu winstrol este nevoe de antiestrogeni ceva pentru a nu pierde masa musculara sau forta ?
    Va Multumesc

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Re: winstrol

Am inteles, deci noi nu stim nimic despre tine, dar vrei sa te invatam sa te dopezi. Domnul mai doreste si altceva?

si ce ar trebui sa stiti despre mine ? eu am pus doar niste intrebari la care speram sa astept un raspuns

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Probabil a auzit la sala . Am sa incep eu prin a spune un efect secundar . Daca ai deja probleme cu parul din cap ar fi bine sa stai departe de win . E destul de agresiv pe partea asta . De restul te lamuresc ceilalti colegi
    188cm 95 kg

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Ma gandeam ca in timp ce va formula raspunsurile la intrebari exista sansa sa i se aprinda macar un beculetz.

Deci ati zis ca nu stiti nimic despre mine am 18 ani fac acest sport de 1 an si de winstrol am auzit pe internet pur si simplu la o cautare pe google si a-si vrea sa stiu mai multe despre el..si nu cred ca sunt pregatit sa folosesc acest steroid doar ma informez

Vârsta
    27

Paraschiv, ca sa nu ne pierdem vremea unii altuia, uite cum sta treaba.

Noi vrem sa iti explicam mai mult sau mai putin subtil ca Winstrolul nu e bun pentru tine (nici alti steroizi) si ca iti vei face praf sanatatea fara sa obtii rezultatele pe care le doresti.

Daca intelegi chestia asta, ai aici toate resursele necesare documentarii, pentru a-ti atinge scopurile sanatos si natural.

Daca nu intelegi asta, nu are rost sa mai incerci sa ne convingi de nimic, pentru ca nu vei primi aici sfaturi despre cum sa te dopezi.
    "Bodies at rest tend to stay at rest. Bodies in motion tend to stay in motion"
    “The more you sweat in training the less you bleed in combat”
    "The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt"
    "Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity"

Seconds and Pixels
    Jurnalul lui anothem

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Clar nu esti pregatit, din nici un punct de vedere. Doar ca a te informa despre asta este pierdere totala de timp. A ta si a noastra.
    Te-ai gandit sa te informezi despre dieta, antrenament, suplimente?

Vârsta
    20

Ok , in primul rand Winstrol este o substanta injectabila , ciclul ,,normal'' dureaza 2 luni de zile , se administreaza 1 fiola la 2 zile .

Are ca efecte cresterea masei musculare ( nu foarte multa ) , cresterea fortei , dilatarea venelor.

Cum s-a mai spus afecteaza destul de rau parul scalpului asa ca daca ai probleme deja cu acesta nu prea ar fi bine sa il folosesti.

Din cate am auzit exista si pastile de luat pe cale orala ...

Cam informat pentru un baiat de 15 ani care face sala de 6 luni. Eu fac de 2 ani si habar n-am ce-i aia winstrol. Si ma intereseaza prea putin...

Se gasesc informatii peste tot. Trebuie doar sa fii interesat )

Vârsta
    20

...e bine sa fi informat ce sa zic....cum a zis si cel de mai jos informatii sunt peste tot doar sa te intereseze....

Daca o dai prea mult in winstrol fara altceva dupa cateva cicluri ai sa ramai cu incheieturile seci,seci la propriu pentru ca winstrolul are o mare "afinitate" pentru apa din organism in genera (o seaca).Si partea nasoala care e : cresti in forta insa iti scade lubrefierea incheieturilor si creste exponential riscul de a se rupe ceva la propriu....

Vârsta
    20

Partea cu apa o stiam dar cea cu incheieturile nu...e bine..mai aflii cate ceva...banuiesc ca ar fi bun de luat impreuna cu Artrostop sau ceva similar...

Animal flex, cartilaj, colagen hidrolizat. Artrostop e pentru batranei care sunt indusi in eroare de "grasul, stetoscopul si prostia" cum zicea Cristi intr-un articol.

Quote Originally Posted by Limitless View Post
    Animal flex, cartilaj, colagen hidrolizat. Artrostop e pentru batranei care sunt indusi in eroare de "grasul, stetoscopul si prostia" cum zicea Cristi intr-un articol.
    Ori il iei cu ceva care retine,oarecum,putina apa sau nu il mai iei deloc.Eu am vazut cateva fotografii cu incheieturi uscate de winstrol ( nush daca era sau nu de la winstrol ) dar m-au speriat rau de tot si un argument viu la ce zic pentru cine foloseste sau a folosit,sigur a simtit dureri in incheieturi dupa vreo 2 saptamani asa.....Si sa nu mintiti!!!

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Quote Originally Posted by Jilava View Post
    Ok , in primul rand Winstrol este o substanta injectabila , ciclul ,,normal'' dureaza 2 luni de zile , se administreaza 1 fiola la 2 zile .

Are ca efecte cresterea masei musculare ( nu foarte multa ) , cresterea fortei , dilatarea venelor.

Cum s-a mai spus afecteaza destul de rau parul scalpului asa ca daca ai probleme deja cu acesta nu prea ar fi bine sa il folosesti.

Din cate am auzit exista si pastile de luat pe cale orala ...
    Sunt informatii gresite.
    E bine sa scrii pe forum atunci cand cunosti subiectul, nu cand ai doar cateva franturi de idei fara noima. Multumesc pentru intelegere.
    Nu exista "ciclu normal" si nici o doza care sa fie luata de oricine, oricum.

Vârsta
    20

Care informatii sunt gresite ??

Si daca sunt gresite , spunele tu pe cele corecte...

Eu am incercat doar sa ajut si referitor la ,,ciclul normal'' chiar atat dureaza , m-am interesat la un baiat , culturist profesionist ( prefer sa ramana anonim ) care l-a incercat .

Lightbulb Re: winstrol

Aici nu se ofera informatii despre steroizi, cicluri si alte lucruri. Pana si eu la un google mic am gasit ca efectele(atat pozitive cat si negative) sunt altele decat cele descrise de tine. Informatiile pe care le soliciti nu prezinta interes pentru membrii experimentati in ale oferi. E ca si cum te-ai duce la un doctor sa te invete metode de sinucidere.

Cristi a facut ciclu(ri) de Winstrol, spre deosebire de tine(sa zicem), astfel sunt convins ca stie mai multe decat tine(o diferenta extrem de remarcabila). Iar daca prietenul tau este culturist profesionist, nu cumva ii este interzis Winstrolul? De unde sa stie el asa ceva daca e curat ca si tine?

Offtopic: exista doar barbati culturisti profesionisti, nu baieti

Spui ca ai incercat sa ajuti. Sa ajuti la ce? Tu crezi ca un om precum Cristi si-ar dori sa auda 2 persoane care vorbesc "ia zi frate cum iei winstrol", "pana mea cum zice pe forumu lu margarit, 2 luni, una la 2 zile", spuse de oameni ca tine.

Sincer daca as fi in locul lui as sterge intreaga rubrica despre steroizi, dar probabil stie el mai bine de ce il lasa. Ca sa ajuti in ceva(orice domeniu valabil in viata), este nevoie in primul rand sa detii tu cunostintele/skill-urile necesare. Si eu imi doresc sa pun capat crizei economice, dar am cu ce?

Vârsta
    20

Chestia ta cu ,, daca este culturist de performanta nu cumva ii este interzis winstrol'' suna ca si cum i-as spune eu lui Colleman sa nu foloseasca steroizi pentru ca sunt interzisi

Zine si noua ( copy paste pentru ca altfel nu sti) efectele pozitive si negative pentru ca pana acum n-ai facut altceva decat sa te iei de mine , neajutand cu nimic topicul

Aparent ai retinut ce ai vrut din postul meu. Si mi-a zis mie Anothem mai de mult sa nu ma mai bag in joc cu oameni ca tine. Atitudinea ta este una foarte gresita, desi ai 15 ani, tu nu te consideri in stadiu de invatacel, ci in stadiu de guru. Dai informatii gresite, sustii prostii si prostioare cu maxima tarie, si pe deasupra si recurgi la ironii de 2 bani gen "daca alfel nu stii", "da zi-le tu atunci". Esti laudaros in multe posturi si majoritatea degeaba, insa asta o sa-ti dai tu seama pe la 20 incolo.

Eu nu ma iau de tine, n-am nimic cu tine personal si nimeni n-are te asigur. Insa orice parere sau sfat primesti o consideri gresita din start. Faci afirmatii fara sa fii in cunostinta de cauza.

Pot sa iau ultimul tau post si sa-l dezbin in fraze sa analizam fiecare prostie pe care ai zis-o.

1. "Chestia ta cu ,, daca este culturist de performanta nu cumva ii este interzis winstrol'' suna ca si cum i-as spune eu lui Colleman sa nu foloseasca steroizi pentru ca sunt interzisi" tu compari un "pretenar" din sala ta cu Coleman tinere?

2. "Zine si noua ( copy paste pentru ca altfel nu sti) efectele pozitive si negative" un atac de 2 bani, avand in vedere ca mai devreme am specificat ca winstrolul si steroizii sunt subiecte care ma intereseaza prea putin si pe mine si pe majoritatea celor de aici.

2 si 1/5. Mi se pare tare amuzanta comparatia intre spusele unui culturist profesionist, si un google search.

3. "neajutand cu nimic topicul" omule tu ai citit de la primul la ultimul post? Tu il consideri cu caracter informativ depsre Winstrol? Singurul sfat real si bun de se desprinde din acest thread e "nu lua steroizi!!!", nicidecum efecte, neefecte, scurgeri, naparliri si despielitari.

Vârsta
    20

Deci tot nu vad cu ce ai ajutat topicul....

Esti hopeless...

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Deci tot nu vad cu ce ai ajutat topicul....
    Cu faptul ca poate unii vor intelege ca a vorbi despre winstrol(in special la 15 ani) este o prostie.
    In rest, fiecare face ce vrea cu viata si sanatatea lui, doar ca noi(eu) nu vrem sa fim complici la asa ceva.
    Scopul acestui forum este sunt discutiile despre culturism, fitness, sport, dieta, nu sa aflam cine o are mai mare sau cine se pisa mai departe.

Iar eu vreau sa iau 2 fiole odata pe zi. Ai idee ce se va intampla?

...................belea.
    Last edited by obsesed; 06-01-2010 at 21:36.

Quote Originally Posted by Kreator View Post
    Iar eu vreau sa iau 2 fiole odata pe zi. Ai idee ce se va intampla?
    Tu ai.....?

Cool winstrol

Salutare!

Doresc sa incep in curand un mini-ciclu de winstrol si as dori sa-mi recomandati un hepatoprotector bun (mai ales pt ca vreau sa iau pastile).

As mai dori si un ultim sfat legat de administrarea unui antiestrogen. M-am informat (destul de bine) despre efectele secundare ale winstrol-ului si am inteles ca ginecomastia nu reprezinta un pericol in cazul acestui steroid. Si totusi.. credeti ca ar fi bine sa iau si un antiestrogen "just in case" ? Daca da, care sa fie acesta?

Multumesc anticipat pt sfaturi!

Cojones, fix sub topicul "infiintat" de tine, este altul cu acelasi titlu. Puteai macar posta acolo, daca nu si citi. Ginecomastia este ultima ta grija daca iti administrezi steroizi. O sa ai alte probleme medicale pe termen lung mult mai grave. Parerea mea e ca mai bine citeai despre antrenamente, alimentatie, suplimente in timpul pretios pe care l-ai petrecut citind despre winstrol.

Deasemeni si regulile daca le citeai, vedeai de ce postul tau le incalca.

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

As mai dori si un ultim sfat
    Avand in vedere modul la care pui problema ai nevoie de multe alte sfaturi inainte de "antiestrogen".

Eu am inteles ca pastilele de winstrol sunt ieftine, se gasesc pe toate drumurile si ca ai vazut cum baietii mari de la sala fac muschi de la ele... dar daca sunt ILEGALE, nu crezi ca exista un motiv serios pentru asta? Cum ar fi ca poti sa patesti ceva nasol de la ele?

Vârsta
    20

Este mult peste doza ,,maxima'' ( normala) ...cel mai probabil vei avea dureri accentuate de ficat , dureri f puternice ale incheieturilor si multe acnee...

Da .

Quote Originally Posted by obsesed View Post
    Tu ai.....?
    Era la misto...)
    LE: Vroiam sa subliniez ideea ca un baiat de 15 ani da detalii despre "cicluri'' de winstrol.
    Last edited by Kreator; 07-01-2010 at 20:35.

Vârsta
    20

UUU...in tara asta e ceva anormal daca esti informat , lumea intra la banuieli .

Vai de capu vostru...

Vârsta
    24

"Uuu dragule"... nu mai sari atat repede cu curul in sus pentru care dreptate... ceea ce stii tu despre culturism si substante este aproape de acel semn matematic care seamana cu litera o. Asa ca in loc sa ne dai noua lectii mai bine ti-ai umple timpul cu ceva constructiv... pubertatea, de exemplu.
    "only cowards use Tor to hide their identity"
    Chiar am fost amuzat, mi-am readus aminte cum era, cand eram mic cronologic si mergeam la mum sa ii spun despre ăia care nu ma lasau in pace.

Vârsta
    28

Pare ok. Ouale alea sa le mananci fara galbenus. N-ai vrea sa faci colesterol si sa nu ti se mai ridice.
    if it ain't about money, why we wastin time?!

[i might just bite a motherfucker, like Tyson!]

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Daca dupa 6 luni crezi ca e timpul pentru winstrol, aia care "fac" de 10 ani ce ar trebui sa bage? Plutoniu?

Vârsta
    34

eu vroiam sa stiu daca e buna toata combinatia pe care am scriso am vazut cicluri de 10 saptamani in care sunt puse substante foarte periculoase necesitind dupa ciclul facut o terapie post ciclu probabil ca cei care fac de 10 ani aia folosesc sau unii n-au bani sa cumpere
    pai dupa 6 luni am citit pe forumuri si aici pe forum cred ca ,chiar tu ai zis ca e cel mai slab dintre steroizi si ca nu ar avea cine stie ce efecte negative daca e luat in doze normale si fara sa depasesti perioada de ciclu
    oricum speram sa-mi dai un raspuns stric la obiect ca sa stiu si parerea ta pt ca am vazut ca pe la altii in topic ai avut pareri strict la obiect ajutandu-i sa-si faca o idee
    nu-mi mai vad mesajul la postu asta si nu stiu dc

Si unde ai citit tu ca daca iei Winstrol n-ai avea nevoie de Terapie post ciclu?

Vârsta
    34

as vrea daca se poate de la CristiM un raspuns daca nu se poate la post ca sa nu consume si alti poate printr-un pm sau cum crede el ca e mai bine doar sa stiu parerea lui si daca trebuie si terapie post ciclu sa-mi dea ceva sfaturi daca se poate daca nu asta e
    Multumesc anticipat.

Intrebare e ... cat ai plati pentru un raspuns ?

Aici nu`l vei primi dar ... cat ?
    Last edited by Serban; 28-09-2010 at 23:35.
    Frica Ucide Sufletul

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

In acest caz este exlcus un raspuns, chiar daca ar fi dispus sa plateasca pentru el. Singurul motiv pentru care se face aceasta discutie este pentru cei pe care i-ar putea batea gandul sa ia steroizi si ar incerca sa se documenteze inainte.

Steroizi oricum se consuma, pana la urma nu este datoria mea sa educ pe toata lumea si cu atat mai putin sa ma ocup de prevenirea consumului de steroizi in Romania. Totusi, a purta discutii despre steroizi dupa cateva luni de sala mi se pare hilar si atat.

Rugamintea este sa se scrie in limba romana, fara prescurtari de messenger. Daca se pot folosi si cratimele ar fi perfect.

Vârsta
    34

raspuns am primit de la cineva care la folosit ca altfel nu stiam de el doar am vrut sa stiu si parerea lui CristiM nu sunt un fan al steroizilor doar vreau sa vad cum e si mai presus vreau sa stiu ca sanatatea mea nu va fi afectata si pt asta am facut post o sa ma informez si mai bine
    Oricum multumesc pt pareri si in special lui Serban macar stiu ca nu voi primi raspuns sa nu ma mai agit degeaba
    am postat imediat dupa ce ai scris tu multumesc oricum din cate am inteles nu e un steroid cine stie ce e slab dar oricum multumesc de raspuns si mai mult vreau sa arda grasimea nu sa-l folosesc pentru a ajunge la concursuri de culturism si n-o sa-l folosesc pe o perioada lunga de timp poate doar odata
    Last edited by adrian2013; 29-09-2010 at 00:41.

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Daca vrei sa arzi grasimea tii dieta si faci sport. A discuta despre steroizi pana nu ai experienta si aceste programe puse la punct este gresit.

Este absolut jalnic ceea ce faci si foarte gresit pentru cei care au impresia ca te ajuta raspunzandu-ti la intrebari despre lucruri care te depasesc.

Cat despre efectele secundare e ca la orice: poti sa iei o doza si sa mori sau poti sa iei o mie si sa nu se intample nimic. E o loterie. Dar daca cineva iti spune ca "e ok ca e slab" si tu mori(sau patesti altceva rau) atunci persoana care ti-a dat informatiile are o doza de responsabilitate, chiar daca prostia finala ai facut-o singur.

Vârsta
    34

am gasit raspunsul la intrebarea mea pe forum aici este dat tot de tine lui waterford in 2006

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

In lumea asta lucrurile se pot schimba de la o zi la alta, tu te bazezi pe ceva de acum 4 ani?