+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
    despe Guest

Cum imi cresc cel mai repede masa musculara!

Suplimente Nutritive

am 22 de ani 176 65 kg am fost la sala timp de 2 ani 1 luna da 1 una nu si nu am dat nici un rezultat cred ca ma supraantrenam din vointa de ajunge mai mare insa mia zis cineva ca nu e bine sa tragi maxim de tine si dupa am inceput sa ma documentez asa am ajuns pe situl asta.Problema e ca nu sunt o fire rabdatoare as astept 1 an 2 ani de zile sa am muschi insa sunt dispus sa muncesc oricat pt asta.As vrea niste sfaturi pentru ca am vazut cum pun unii in 5 luni 10 kg si isi dubleaza greutatile.
    Va multumesc! astept raspuns.

Marfa !

Cand aflii sa-mi zici si mie ca si eu sunt interesat !
    Redirectionati 2% din impozitul platit pe anul 2013 catre Clubul Sportiv Constanta Sharks, ajutand astfel la practicarea si promovarea fotbalului american in randul tinerilor. Detalii aici.
    Va multumim.

http://www.bodybuilder.ro
    http://www.ct-sharks.ro

Chemically Enhanced Guest
    Sa speram sa nu afle solutia.

Vârsta
    40
    eu stiu pe unul care si-a crescut ENORM masa musculara si FORTA in 2-3 luni. NU stiu exact ce facea noaptea, dar ziua asculta foarte multe manele.
    De unde stiu ca a crescut mult ?
    Pai asculta din ce in ce mai tare !
    "...but the sun is eclipsed by the moon"

Vârsta
    26
    DESPE un raspuns clar si rapid nu poate exista niciodata la o asa intrebare. E ca si cum ai intreba ,,ce sa fac ca sa am bmw maine la scara?".Mie mi-au trebuit ani de citit incontinuu ca sa inteleg baza culturismului si imi mai trebuie inca dublu de atat ca sa pun in practica ceea ce am invatat citind si studiind incontinuu.Deci de la alimentatie,pana la suplimente,somn,antrenament si pana la ce ai patit tu e mare drumul.Nu uita ca fiecare e diferit,nu vei vedea doi oameni la fel niciodata dpdv al fizicului,poate tu nu esti construit pt sala si iti diresti sa scoti muschi de unde nu prea sunt (nu ai dat multe date despre tine,daor greutatea,care e ff mica pt varsta ta din pacate,si asta si dupa doi ani de sala).Citeste tot ce se poate citi si invata totul,si du-te la sala si pune in practica...Alt sfat nu pot sa ti-l dau.Intrebarea e foarte prost pusa....

Vârsta
    34
    e bine sa mergi la sala sa tragi, nu sa stai 3 luni sa te documentezi inainte...asta le afli pe parcurs-concomitent cu mersul la sala
    plus ca o data ce incepi sa tragi de fiare-sa faci sport, incepi sa te cunosti, sa-ti cunosti organismul-limitele lui.... sa-ti dai seama de ce esti/poti fi in stare si ca atare sa discerni mai bine teoria in practica.