banner-Kinga-728x90

+ Reply to Thread
Results 1 to 16 of 16
    Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

Sala in zona Tei, Colentina

Suplimente Nutritive

Ce sali sunt in zonele astea?
    Ce puteti sa-mi spuneti despre ele?
    Preturi, conditii?
    Ma intereseaza pentru o fata.

Vârsta
    31

da

este o sala langa camine
    -pretul este de 300 la 20 sedinte si 250 la 12

Vârsta
    34

daca mai este de ajutor postu' ....

Este chiar la intersectie, usor de ajuns cu 16, 17 sau 182, 282, langa facultatea de constructii. E noua sala, deschisa din aprilie 2003.
    Pentru o fata, sala este perfecta. Cam inghesuita ce-i drept, fara greutati mari si aparate sofisticate. Insa are aer conditionat, muzica k, curatenie, chiar si 2 baieti angajati ca instructori . Vin multe fete din zona, unele dragute chiar
    Aparate pentru fitness aveau la greu, vestiare separate, cabine dus, masaj... In concluzie, o sala mai cocheta, pentru doamne in special....
    Last edited by Mario2003; 02-04-2004 at 20:38.
    ..: back to the gym ! :..

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2

oricand

oricand este de ajutor o astfel de informatie, daca ai putea sa precizezi si numele salii ar fi ok.
    ce ma mira e ca patronii de sali sau ce interesati nu isi fac reclama aici desi ar fi gratis...

_G_ Guest
    da, e sala aia vis-a-vis de statia lui 16,17,36 (la 10m), pe langa caminele de la constructii, statia de la scoala 31, crde ca lacul tei ii zice la statie (nu stiu nici pe ce strazi stau) chiar zilele astea am vazut ca au nu stiu ce oferta (eram in trecere si n-am citit), de vreun an tot vreau sa intru in ea sa vad cum e (ca e la ~100 de m de mine)

mai e si Dinamo

si mai e (inspre colentina) o sala desupra unui bar - sereno care am auzit ca e super -dotari&preturi (langa sectia 7 politie, mai exact vis-a-vis de statia lu' 66 )

mai sunt cateva sali spre/in colentina, dar nu stiu sa-ti spun adresa exacta

Vârsta
    34

ACS STYLE

"ACS STYLE
    Fitness, masaj, sauna, solar; intrare pe baza de abonament sau cu plata zilnic
    Bd. Lacul Tei nr. 113, sector 2
    Tel. 242.65.03; 0723.631.300
    Orar LV: 822; S; 818; D: 913 "

Statia RATB e Maica Domnului (la intersectia strazilor Bdul Lacul Tei cu Maica Domnnului)

Patronu' are cumparata/inchiriata o mare parte a parterului blocului si a facut si el ce se cerea in zona : coafor/frizerie, sala fitness si din cate am observat nu e un pasionat al acestui sport, d-aia poate nu stie unde sa-si faca reclama. Oricum e k omu', mi-a placut ca asculta sugestiile clientilor si chiar le lua in considerare (la sugestiile mele si ale altora a adus discuri mai mari de 25, 30 kg); cam rar asa ceva...
    Last edited by Mario2003; 03-04-2004 at 13:42.
    ..: back to the gym ! :..

aden Guest

Sala pe D-na Ghica

Sal!
    AM descoperit de curand o super sala pe D-na Ghica (e la prima statie de 143 din Colentina). Se numeste President...550 16 sedinte sau 750 nelimitat.
    Aparate nota10, 3 tv, aer conditionat si antrenori super de treaba...
    Trimite-o acolo...e super....:P

radu.nita Guest
    SC Burcomex SRL (Club Force)
    Tel 2428000
    A doua statie de tramvai de la Obor spre Doamna Ghica.
    AC, muzica, Tv, sauna, solar, aerobic, magazin suplimente, preturi ok, instructori ok.
    :cool:

M3LiM3L Guest
    Burcomex e Sala de la Sereno si Presidentul este cea de pe Doamna Ghica. Eu personal am fost la ambele. La Burcomex e super dar nu mi'a placut lumea in primul rand, nu avea nimeni treaba cu nimeni, iar la President, sincer acum, o singura banca de piept (orizontal) si una reglabila unde se fac si umeri si piept mi se pare cam putin.In schimb pentru spate si picioare sta destul de bine pentru fete in general. Eu ma duc la sala Nik&Bobo parca se cheama acum, de la Bucur Obor, fostele galerii Coleus. Abonamentul lunar e mult mai ieftin decat in partea cealalta (500 mii -fara limita de sedinte sau timp si 400 - pana in ora 3).Seara e un pic cam aglomerata dar daca vii dimineata e putina lume in sala.
    Sala President e genul de sala pt oamenii care vin seara de la serviciu si vor sa mai scape si ei de burta sa fie in forma sau pt copiii care vin ca sa faca caterinca.

radu.nita Guest
    Originally posted by M3LiM3L
    La Burcomex e super dar nu mi'a placut lumea in primul rand, nu avea nimeni treaba cu nimeni.
    In principiu cam asta e ideea sa ai treaba cu "fiarele" nu cu lumea; chiar tu spuneai:
    " Sala President e genul de sala pt oamenii care vin seara de la serviciu si vor sa mai scape si ei de burta sa fie in forma sau pt copiii care vin ca sa faca caterinca." cine sa te mai inteleaga.
    Oricum lumea e ok la Burcomex poate daca esti un caz mai special nu ai gasit intelegere.
    La fostul Coleus sunt mult prea putine aparate si e o aglomeratie de iti vine sa iti bati coptii cu plasa uda. Normal ca e mai ieftin raportul pret calitate.
    lol

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2
    Originally posted by radu.nita

Normal ca e mai ieftin raportul pret calitate.
    lol
    raportul pret calitate poate sa fie mai mare, mai mic sau acelasi insa in nici un caz "mai ieftin". Serviciile oferite pot fi mai ieftine in schimb.

radu.nita Guest
    Normal ca e mai ieftin. Raportul pret calitate.
    Doua propozitii. Scuze daca s-a inteles altceva.
    Esti rautacios cu mine. Altii care gresesc flagrant la exprimare si scriere in limba romana nu au fost luati asa de tare.
    Promit sa citesc de doua ori inainte sa postez.

razvano2002 Guest

burcomex

la burcomex merg si eu si e ok... instructorii sunt de gask (mai ales cristi care iti raspunde la orice intrebare, chiar daca e mai tampita :P) iar despre preturi, nu sunt chiar asa de mari tinand cont de serviciile oferite (frig caloriferele alea de aluminiu in perioada asta :P)
    cu 400.000 ai tarif redus pot studenti/elevi nelimitat, in fiecare zi de la ora 8 dimineata, sedinta de max 2 ore.

Vârsta
    35
    Blog Entries
    2
    Originally posted by radu.nita
    Normal ca e mai ieftin. Raportul pret calitate.
    Doua propozitii. Scuze daca s-a inteles altceva.
    Esti rautacios cu mine. Altii care gresesc flagrant la exprimare si scriere in limba romana nu au fost luati asa de tare.
    Promit sa citesc de doua ori inainte sa postez.
    Ti-am explicat ca un raportul pret/calitate nu poate fi mai ieftin. Un produs sau serviciu poate fi mai ieftin. Pretul sau raportul calitate/pret poate fi mai mic/mare/bun etc.
    Eu nu vad unde "te-am luat tare".
    "Raportul pret calitate" e in cel mai bun caz o expresie insa nu o propozitie.

valiauto Guest
    salut!
    eu am serviciul pe lacul tei ( cine vrea sa ma vada sa se uite la pag de web ) si sant la 10 min de dinamo.
    am inceput sportul cu fiarele in cls a-XI -a deci am decis sa revin tot in club dupa mai multi ani de pauza .
    sala e facuta in vechea sala de scrima deasupra bazinului.
    aparate daso-cado noii si bune
    gantere cam putine, discuri sant suficiente .... se termina brusc cand vin "greii" care fac piept cu 120-150kg ,
    sant o gramada de fete care se baga in seama pe la picioare sau abdomene , antrenor lipsa la baieti ,

MAI GRAV E CA ESTE F AGLOMERAT : lunea toata lumea face piept iar miercurea toti se dau de ceasul mortii cu spatele.

totusi nu imi vine sa renunt la sala asta pt ca e club sportiv ( vestiare, dusuri, atmosfera sportiva ) dar daca tot vb de sala de la maica domnului ma voi duce la un test sau la cea de pe d-na Ghica ca sant la fel de aproape de mine.
    mai este o chestie misto la dinamo : bagi masina inauntru in parcare - adica nu se sparge...

sa ne vedem cu bine

stie cineva mai multe detalii despre sala de forta de la dinamo, pret,program, aparate?
    Multumesc anticipat.